KURUM PROFİLİ

7.000m2 kapalı alan, toplamda 12.500m2 alan üzerinde bulunan fabrikamız, uzman kadromuz ve ileri teknoloji makine parkurumuz ile her geçen gün artan yüksek kalitesi ve ekonominin birlikte sunulmasının amaçlandığı, yalnızca satış odaklı değil müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu bir altyapı üzerine oturtulmuştur.

Ankara 1.OSB’de 12.500m2 alanda Fabrikasyon üretim faaliyetleri devam etmekte olup, günden güne artan müşteri taleplerini karşılayabilmek ve teknolojik altyapısını güncel tutabilmek adına önümüzdeki 2 yıllık yatırım Planında, Atagür’ün toplam Fabrika kapalı alanı Şuan ki üretim tesisi ile beraber toplamda 42.500m2 ye çıkarmaya yönelik ASO 2. Organize Sanayi Bölgesinde başlayan yatırım projesinin ilk etabı olan 18.800m2 lik fabrika inşaatı 2015 yılı içerisinde faaliyete geçilmiştir.

Ana Faaliyet konumuz mobilya sektörü olmakla beraber genel anlamda iki kısımdan oluşmaktadır; Ürün kategorilerinden detaylıca inceleyebileceğiniz ürünlerimizin yer aldığı METAL ve AHŞAP ÜRETİM hatlarında, eğitimli personellerimiz tarafından kullanılmakta olan CNC makinelerimizle, Kalitesiyle ve neredeyse sıfır hata prensibiyle müşterilerimize özel tasarımlara ve esnek üretim kabiliyetine olanak tanımaktadır.

MİSYON

Günümüzün getirdiklerini; mekânların yaşam kalitesini ve verimliliğini arttırmak, çağdaş, ekonomik ve estetik mekânlar tasarlamak için doğuyla batıyı sentezleyerek kullanımınıza sunduk. Bunu yaparken 60 yıllık sağlam ve köklü geçmişimizi, geleceğimize yön veren güçlü bir temel olarak kullandık. Her geçen gün; sizlerin istekleri ve zevkleri doğrultusunda görsel, işlevsel, yapısal, teknik ve ekonomik çözümler üreterek en azından kendi sektörümüz için elle tutulur, gözle görülür anlamda gerekenleri yapmanın bir görev olduğu inancıyla büyüyoruz.

VİZYON

Teknolojideki son gelişmeleri takip ederek çizgiyi tasarıma dönüştüren; malzeme, renk, doku, ekonomi, ergonomi gibi detayları analiz ederek; gerçekleştireceklerimize gerçekleştirdiklerimizin gücüyle ulaşacağımızı bilen ATAGÜR olarak bizler; eğitimli ve mutlu personelimiz ile tasarlayıp uyguladıklarımızı, dünya ülkelerinden bir adım önde olabileceğimiz bilinciyle sizlere ulaştırarak, bir dünya markası olmayı hedefliyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Sektöründe en mükemmeli yakalama hedefi ile müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılarken, memnuniyeti ön planda tutmak, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek yeniliklere uyum sağlamak, çalışanlarımızın eğitimi, memnuniyeti ve mutluluğuna değer vererek biz bilincini yaşatmak, kalitemizden taviz vermeden sektörde lider konumda ilerlerken, toplumsal sorumlulukları yerine getirmek, çevremize saygılı üretim ve yönetimi sağlamak amacı ile yola çıkmış yarım asırlık bir markadır.